Kašpar Adolf (Bludov 1877 - 1934 Železná Ruda)
Návrh ilustrace k Babičce Boženy Němcové, signováno a datováno vlevo dole AKašpar 1901, kombinovaná technika/papír, 18 x 28 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.500,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |